راهنمای خرید

راهنمای خرید– سلام خدمت شما خریدار گرامی؛ قبل از هر اقدامی به شما پیشنهاد می کنیم قوانین و شرایط خرید از ابزاردونی رو با دقت مطالعه کنید. برای شروع، وقتی که به قصد خرید و مشاهده جزئیات و توضیحات کامل محصول مورد نظرتون، روش کلیک میکنید و وارد صفحه جزئیاتش می شید در ستون سمت چپ صفحه یک دکمه سبز رنگ با عنوان خرید محصول مشاهده می کنید. روی اون کلیک کنید و منتظر بمونید تا به سبد خریدتون اضافه بشه. وقتی که اضافه شد داخل همون دکمه کلمه پرداخت ظاهر میشه. چنانچه قصد خرید محصول دیگری رو ندارید به منظور پرداخت و نهایی کردن عملیات خریدتون روی همون دکمه پرداخت کلیک کنید.

راهنمای خرید از ابزاردونی

- در صفحه پرداخت که در تصویر زیر مشاهده می کنید ( به شماره بخش ها دقت کنید ) : (1) چنانچه قبلا از ابزاردونی خرید کرده اید و حساب کاربری دارید روی لینک آبی رنگ با عنوان (در حال حاضر حسابی دارید؟ ورود) کلیک کنید تا فرم ورود برای شما نمایان شود در غیر این صورت فیلد های مشخص شده در بخش (2) رو با دقت زیاد کامل نمایید. در اینجا تاکید میکنیم (3) چنانچه برای محصولی که میخواهید خریداری کنید کد تخفیفی توسط ابزاردونی منتشر شده است برای اعمال کد و دریافت تخفیف روی لینک چشمک زن قرمز رنگ با عنوان (کد تخفیف دارید؟ برای وارد کردن کلیک کنید) کلیک نمایید تا فرم دریافت کد تخفیف برای شما نمایان شود. (4) از دو درگاه پرداخت موجود یکی را برای پرداخت انتخاب نمایید. درگاه بانک ملت به صورت پیشفرض فعال می باشد. (5) سپس در صورتی که قوانین ابزاردونی را به صورت کامل مطالعه نموده اید گزینه با قوانین خرید از ابزاردونی موافقم را تیک بزنید برای نهایی کردن عملیات خرید و پرداخت وجه روی دکمه پرداخت (6) در پایین فرم کلیک نمایید.

خرید از ابزاردونی

با کلیک روی این دکمه شما به صورت اتوماتیک به درگاه پرداخت (به صورت پیشفرض درگاه شرکت به پرداخت بانک ملت) هدایت خواهید شد. در ورود به این صفحه درگاه پرداخت دقت نمایید که صفحه پرداخت معتبر باشد. برای اطمینان از این مورد هم به دو مورد توجه نمایید : اول اینکه آدرس صفحه با پروتکل https شروع شده باشد و بعد از آن آدرس بایستی bpm.shaparak.ir باشد و دوم اینکه نام پذیرنده "ابزاردونی" در فرم پرداخت نوشته شده باشد.

راهنمای خرید ابزاردونی

از طریق این فرم پرداخت میتوانید با کارت کلیه بانک های عضو شبکه شتاب اقدام به پرداخت وجه نمایید. پس از انجام عملیات پرداخت برای دریافت فایل خریداری شده به ابزاردونی هدایت خواهید شد. همچنین لینک دانلود فایل خریداری شده توسط ایمیل برای شما ارسال خواهد شد و از هردو طریق قادر خواهید بود فایل خریداری شده خود را دانلود نمایید.
ابزاردونی را در اینستاگرام دنبال کنید :)