ابزاردونی طرح های لایه باز

درباره ما

به نام خداوندی که زیباست و زیبایی را دوست دارد ؛

عطا نعمانی هستم ، در زمستان سال ۱۳۶۸ در شهر فرهنگی و تجاری بانه ( بانه Baneh ) به دنیا اومدم ، در رشته علوم تجربی تحصیل کردم ولی به خاطر علاقه ـم به گرافیک و فناوری اطلاعات تغییر رشته دادم و در زمینه طراحی و توسعه وب در شرکتی که خودم یکی از پایه گذارانش هستم ، به عنوان مدیر تیم طراحی و برنامه نویسی در حال فعالیت هستم .

“ابزاردونی” پروژه شخصی و البته تجاری من برای کمک به طراحان و کسانی هستش که نیاز به طرح ها ، قالب ها و استایل های آماده دارند . پروژه “ابزاردونی” در ابتدا برای پایان نامه کارشناسی ایده پردازی شد و بعدها به صورت تجاری از صفر تا صد توسط خودم طراحی و برنامه نویسی شد و روی سرور آنلاین به صورت عمومی در دسترس شما عزیزان قرار گرفت و در مدت زمان اندکی به مرحله بهره برداری رسید.

“ابزاردونی” در چهارچوب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد ، در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی “samandehi.ir” ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره از ورازت صنعت ، معدن و تجارت می باشد .

امیدوارم از محصولات و مطالب “ابزاردونی” نهایت استفاده رو برده و با ارایه ایده های قشنگ و سازنده خودتون من رو در توسعه اون همراهی کنید / سپاسگذارم