درباره ما

سلام؛ عطا هستم، زمستان ۶۸ به دنیا اومدم، در رشته علوم تجربی تحصیل کردم ولی به خاطر علاقه‌م به گرافیک و حوزه دیجیتال مارکتینگ، علوم تجربی رو کنار گذاشتم و در زمینه طراحی گرافیک، برنامه نویسی و طراحی سایت به صورت تخصصی در حال فعالیت هستم.

ابزاردونی ( به انگلیسی: abzardooni ) یکی از اصلی ترین پروژه های من برای کمک به طراحان گرافیک و کسانی است که نیاز به طرح ها، قالب ها و استایل های آماده گرافیکی دارند که در مدت زمان کوتاهی قابل ویرایش، سفارشی سازی و چاپ باشه. در ابزاردونی علاوه بر خودم چندین طراح دیگه هم مشغول فعالیت حرفه‌ای هستن و ما همواره از اضافه شدن افراد خوش ذوق  به جمعمون استقبال می‌کنیم. پس اگه فکر می‌کنی که چیزهایی که خلق می‌کنی خاص هستن می‌تونی از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما گذاشتم، با من تماس بگیری تا در صورت امکان به جمع ما اضافه بشی …

یکی از مهم ترین اهدافی که ما سعی در انجامش داریم، خلق ایده ها و طرح های جدید و بومی و پرهیز از بازنشر و بازفروش طرح های خارجی است.

ابزاردونی در چهارچوب قوانین جاری کشور ایران فعالیت دارد، در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی “samandehi.ir” ثبت شده، دارای گواهی نامه امنیتی SSL و نماد اعتماد الکترونیکی از ورازت صنعت، معدن و تجارت است و به طور کامل یک کسب و کار اصولی و قانونمند به شمار می رود.

امیدوارم از محصولات و مقالات “ابزاردونی” نهایت استفاده رو برده و با ارائه ایده های قشنگ و سازنده خودتون ما رو در توسعه اون همراهی کنید / سپاسگزارم