ابزاردونی ( به انگلیسی: abzardooni ) پروژه ای برای کمک به طراحان گرافیک و کسانی است که نیاز به طرح ها، قالب ها و استایل های آماده گرافیکی دارند که در مدت زمان کوتاهی قابل ویرایش، سفارشی سازی و چاپ باشه. ابزاردونی تیمی متشکل از برنامه نویسان، طراحان و هنرمندان حرفه‌ای است که همگی در تلاش برای خلق ایده های جدید در حوزه وب و گرافیک هستند.

یکی از مهم ترین اهدافی که ما سعی در انجامش داریم، خلق طرح‌های جدید و بومی و پرهیز از بازنشر و بازفروش طرح های خارجی است.

ابزاردونی در چهارچوب قوانین جاری کشور ایران فعالیت دارد، در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده، دارای گواهی نامه امنیتی SSL و نماد اعتماد الکترونیکی از ورازت صنعت، معدن و تجارت است و به طور کامل یک کسب و کار اصولی و قانونمند به شمار می رود.

امیدوارم از محصولات و مقالات “ابزاردونی” نهایت استفاده رو برده و با ارائه ایده های قشنگ و سازنده خودتون ما رو در توسعه اون همراهی کنید / سپاسگزارم

صدای پرمهر شما :

آقای محسن صفری ( شرکت بازرگانی پیکارایانه | www.pkrayaneh.ir )

آقای امین رضاوند ( مدیر رسانه )

شما صدای بعدی باشید…

ابزاردونی کجاست؟

ابزاردونی یک پلتفرم ارائه طرح های لایه باز و وکتور است که از سال 2013 در حال فعالیت است. ابزاردونی از بدو تاسیس تاکنون توانسته است طرح‌هایی باکیفیت و درخور سلیقه و اعتماد طراحان و همکاران حوزه چاپ را ارائه دهد و از این رو به عنوان یکی از پلتفرم‌های برتر ایرانی برای ارائه خدمات طراحی شناخته شده است.

چرا طرح های ابزاردونی؟

ابزاردونی با بهره گیری از به‌روزترین ترندها در حوزه طراحی گرافیک سعی در خلق طرح های جدید برای کاربران خود دارد. ترکیب بندی اصولی طرح ها، استفاده از روانشناسی رنگ ها، تایپوگرافی درست و اصولی و وکتور بودن فرمت فایل ها برای ارائه خروجی هرچه بهتر و باکیفیت تر فایل های لایه باز از بارزترین مشخصاتی است که طرح ها ابزاردونی را از سایر طرح های موجود متمایز می کند.

طرح های موجود در ابزاردونی توسط چه کسانی طراحی شده اند؟

کلیه طرح های موجود در ابزاردونی توسط طراحان ابزاردونی و یا طراحان همکار طراحی و آماده سازی شده اند و کپی رایت آن ها برای شخص طراح محفوظ می باشد.

طرح لایه باز چیست؟

طرح لایه باز به طرحی گفته می شود که همه اجزا و عناصر موجود در آن اعم از شکل‌ها، متن‌ها، فونت‌ها، رنگ‌ها و... به صورت کاملا جدا از هم و قابل تفکیک هستند و کاربر به آسانی قادر به ویرایش و سفارشی سازی آن‌ها خواهد بود.

طرح های ابزاردونی با چه نرم افزارهایی قابل ویرایش هستند؟

طرح های لایه باز موجود در ابزاردونی اغلب در دو نرم افزار قدرتمند شرکت آدوبی یعنی Adobe Illustrator و Adobe Photoshop طراحی و آماده سازی شده اند و در همین نرم افزارها نیز قابل ویرایش هستند. طرح ها یا به صورت وکتور و یا به صورت راستر به استفاده کنندگان عرضه می شود و نرم افزاری که هر طرح در آن به صورت لایه باز و قابل ویرایش باشد در صفحه همان محصول برای استفاده کنندگان مشخص شده است.

Array