ابزاردونی طرح های لایه باز

قوانین

  1. کلیه طرح های ارایه شده، توسط طراحان ابزاردونی طراحی و تهیه شده اند، لذا تنها حق استفاده از طرح ها به خریدار داده خواهد شد و حق هرگونه انتشار طرح ها به عنوان نمونه کار یا بازفروش طرح ها ( در فضای مجازی ) از خریدار سلب می شود. بدیهی است نادیده گرفتن این بند، تضییع حقوق مادی و معنوی فروشنده بوده و شرعاً و عرفاً حرام است.
  2. فایل های موجود در ابزاردونی اختصاصی نبوده و به افراد دیگر هم فروخته خواهند شد و همه خریداران، در تمامی مراحل استفاده از طرح ها از حقوقی یکسان برخوردارند، در صورتی که شما مایل به داشتن طرح اختصاصی برای خود هستید، از بخش پشتیبانی نسبت به سفارش طرح مورد نظر خود اقدام فرمائید.
  3. از آنجا که فایل گرافیکی ( یا سایر فایل های موجود در ابزاردونی ) ماهیت فیزیکی نداشته و الکترونیکی ( مجازی ) هستند، بنابراین پس از خرید توسط خریدار به راحتی قابل دانلود و ( کپی شدن ) هستند. لذا امکان عودت وجه و بازپس گیری فایل مجازی  وجود ندارد، پس خواهشمندیم قبل از خرید به عنوان و توضیحات طرح ها دقت نمایید و از انتخاب محصول مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.
  4. پرداخت به منظور خرید طرح ها از درگاه پرداخت امن شرکت به پرداخت ( بانک ملت ) انجام خواهد شد. (الف) لطفاً در هنگام پرداخت حتماً به عنوان فروشگاه “ابزاردونی” که در صفحه پرداخت نوشته شده است و همچنین لینک درگاه پرداخت ( که حتما بایستی با https شروع شده باشد ) به منظور داشتن پرداختی امن دقت نمایید. (ب) گاهی به خاطر اختلال در سیستم بانکی پرداخت انجام نشده یا به صورت ناقص انجام می شود که در این صورت پس از گذشت حداکثر ۲۴ ساعت وجه به حساب شما توسط بانک عودت داده خواهد شد.
  5. پس از طی مراحل خرید و پرداخت موفق ایمیلی حاوی لینک دانلود برای شما ارسال خواهد شد، همچنین بخاطر اینکه در طی مراحل خرید عضو سایت ابزاردونی می شوید یک پنل کاربری هم به شما تعلق میگیرد که می توانید سوابق خرید و فایل های خود را هر زمان که خواستید در اختیار داشته باشید.
abzardooni rules cover