ابزاردونی طرح های لایه باز

وکتور لایه باز تقویم ۱۳۹۸

وکتور لایه باز تقویم ۱۳۹۸ طراحی شده در نرم افزار Adobe Illustrator ، با فرمت وکتور با کیفیت نامحدود است. این تقویم با استناد کامل بر تقویم ارائه شده از جانب مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران طراحی شده و همه مناسبت ها به صورت کامل در آن درج شده است که می توانید در صورت نیاز آنها را ویرایش، حذف و شخصی سازی نمایید. این کار فقط شامل جدول های تقویم و مناسبت ها بوده و طرح گرافیکی خاصی روی آن کار نشده است. در واقع این تقویم بصورت خام مناسب طراحان، همکاران ما در صنعت چاپ و نشر و صاحبان مشاغل که مایل به طراحی تقویم اختصاصی برای کسب و کار خود هستند آماده سازی شده است.

عزیزانی که تقویم را با فرمت PSD میخوان، می تونید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما تماس برقرار کنید و طرح را با فرمت قایل ویرایش در فتوشاپ دریافت نمایید. این کار هزینه ای برای شما نخواهد شد. وکتور لایه باز تقویم ۹۸ ، مطالق روال هر سال، بسیار حرفه ای و زیبا عاری از هرگونه مشکل، به همراه فونت های استفاده شده، به دوستان و همراهان همیشگی ابزاردونی تقدیم خواهد شد.

پنج خریدار اول می توانند با استفاده از کد تخفیف taghvim98 این تقویم را با ۵۰۰۰ تومان تخفیف خریداری نمایند.

وکتور لایه باز تقویم 1398

وکتور لایه باز تقویم ۱۳۹۸

وکتور لایه باز تقویم ۱۳۹۸ طراحی شده در نرم افزار Adobe Illustrator ، با فرمت وکتور با کیفیت نامحدود است. این تقویم با استناد کامل بر تقویم ارائه شده از جانب مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران طراحی شده و […]

Rating: 5 Review by Abzardooni on 2018-11-12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *