کارت ویزیت لایه باز

کارت ویزیت یا Business Card در واقع ابزاری است که اشخاص، سازمان‌ها و یا شرکت‌ها برای معرفی خود به مشتریان بالقوه ارائه می‌دهند. کارت ویزیت، کارت کوچکی است که معمولا حاوی لوگو، نام شخص یا شرکت و اطلاعات تماس آنهاست و در اندازه‌های مختلفی طراحی و چاپ می‌شود.

کارت ویزیت لایه باز

کارت ویزیت خوب بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک کارت ویزیت خوب بایستی در عین سادگی بتواند تصویری کلی از کسب و کار شما را منتقل کند، که البته با توجه به سایز کوچک کارت ویزیت، انجام این کار چندان هم ساده نیست.

انتظار نداشته باشید که کارت ویزیت شما بتواند کل داستان شرکت شما را بیان کند. کاری که باید از آن انتظار داشته باشید این است که تصویری حرفه ای ارائه دهد که مردم به خاطر بسپارند. رنگ، جمله بندی و بافت کارت ویزیت شما ارتباط زیادی با جذابیت آن و توانایی آن در انتقال تصویر شرکت شما دارد.

کارت ویزیت لایه باز

کارت ویزیت لایه باز، طرحی گرافیکی است که در یکی از نرم افزارهای طراحی گرافیک مانند فتوشاپ یا ایلاستریتور طراحی شده است و ساختار آن به گونه ای است که همه لایه های متن و رنگ و المان های داخل طرح، قابل تفکیک و قابل ویرایش و شخصی سازی هستند.

وکتور کارت ویزیت

چنانچه طرح کارت در یکی از نرم افزارهای طراحی برداری مانند Illustrator یا کورل طراحی شده باشد، فرمت فایل لایه باز خروجی می تواند وکتور باشد. در این صورت طرح نهایی دارای کیفیت نامحدود بوده و می تواند آن را در مقیاس تعیین شده و اندازه دلخواه چاپ کرد.

اگرچه با رونق گرفتن شبکه های اجتماعی شیوه تبلیغات به کلی دگرگون شده است اما کارت ویزیت هنوز هم به عنوان یکی از قوی ترین ابزارهای برندینگ در سراسر دنیا استفاده می شود.

ابزاردونی، با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی و ارائه طرح های وکتور و لایه باز و تجربه چندین ساله در زمینه طراحی گرافیک، آماده ارائه خدمات به شما همراهان گرامی است.

مشاهده طرح ها