در حال حاضر کسب و کارهایی که قادر نباشند خودشون رو با تکنولوژی‌های روز همراه کنند، محکوم به شکست هستند. کسب و کارهای سنتی به وب سایت و شبکه های اجتماعی مجهز شده‌اند. اینترنت در تمام سطوح زندگی ما جریان پیدا کرده است. بیشتر زمان ما ایرانی‌ها صرف چک کردن تلفن همراه و مرور صفحات وب و اینستاگرام می‌شود.

تقریبا اکثر افراد جامعه تجربه خرید اینترنتی رو دارند و این موضوعات، نشان از استفاده روز افزون ما ایرانی‌ها از اینترنت دارد. راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی کمتر از راه‌اندازی یک مغازه هزینه بردار است. همچنین اگر صاحب یک کسب و کار آفلاین هستید و می‌خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید، برای شما مثل یه توفیق اجباری خواهد بود که وارد دنیای آنلاین شوید.

وب سایت فضای دیجیتالی کسب و کار شماست

هنگام فکر کردن درباره راه اندازی وب سایت و برتری های آن در مقابل رسانه های اجتماعی و تأثیر آن بر ایجاد مشتریان بالقوه، یکی از مهم ترین مشخصه هایی که باید به خاطر بسپارید این است که وب سایت راهی است کمک می‌کند شرکت شما به صورت آنلاین توسط مخاطبانتان پیدا شود.

داشتن یک وب سایت به این معنی است که کسب و کار شما می‌تواند از استراتژی بهینه سازی برای موتورهای جستجو (یا همان سئو) برای رشد حضور آنلاین خود استفاده کند. آمارها نشان می‌دهد که تقریبا 53.3 درصد از کل ترافیک وب سایت ها نتیجه جستجوی ارگانیک است، بنابراین تولید محتوای باکیفیت با پیروی از استراتژی SEO می‌تواند تعداد مخاطبان هدف شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

اگر روی ساختن وب‌سایتی شفاف و با محتوای ارزشمند که به راحتی قابل پیدا کردن باشد تمرکز کنید، قبل از اینکه متوجه شوید، مخاطبان هدف باکیفیتی به دست خواهید آورد که با صرف اندکی زمان می توانید آن ها را به مشتریان خود تبدیل کنید.

یکی دیگر از جنبه های حیاتی یک وب سایت، توانایی آن در تبلیغ محصولات و خدمات شما در فضای دیجیتال است.بر اساس آمار، سالانه میلیون ها نفر به صورت آنلاین خرید می کنند و این بدان معنی است که میلیون ها نفر می‌توانند کسب و کار شما را پیدا کرده و به خدمات و محصولات شما نگاه کنند.

… در حال تکمیل شدن است …

ابزاردونی ، با داشتن تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت در بانه، در تمام مراحل ثبت و راه اندازی وب‌سایت همراه شما خواهد بود. جهت دریافت مشاوره در این خصوص می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.